Osvetlenie

Osvetlenie záhrady vytvorí jedinečný pohľad na váš majetok, ktorý nekončí tmou. Osvetlená záhrada pocitovo rozšíri váš obytný priestor. Svetlo v záhrade navodí väčší pocit bezpečia vnútri vášho domu. Je to nová dimenzia pohľadu na vašu záhradu, pozemok, alebo firemný areál.

Jednotlivé časti vašej záhrady či firemného priestoru si zaslúžia viac pozornosti ako ostatné. V reálnom prostredi sa dokáže dekoratívnym osvetlením navodiť taká atmosféra, ktorú si len ťažko môžete predstaviť. Osvetlíme malé aj veľké plochy k vašej spokojnosti.

V našej firme Záhradníctvo SADEX sa špecializujeme aj na dekoratívne osvetlenie záhrad. Poskytujeme realizácie ako aj predaj vonkajších LED svietidiel.

Základ našej ponuky tvorí – 12V záhradný osvetľovací systém od nemeckého výrobcu s ktorým máme veľmi dobré skúsenosti. Ponúkame vám variabilné riešenie na mieru, ktoré viete kedykoľvek doplniť o nové komponenty a ovládacie prvky.

Doporučíme vám koncepciu osvetlenia vo vašej záhrade, výber konkrétnych svetelných prvkov a ich rozmiestnenie v pôdorysnom pláne.

Osvetlite váš súkromný či firemný priestor aj keď zapadne Slnko – neváhajte nás kontaktovať