Realizácie záhrad

Navrhujeme záhrady, kde budete doma. Od počiatočného konceptu až k osadzovaciemu plánu. Návrhy a realizácie okrasných záhrad vašich rodinných domov, osadenie terás, úpravy zelene, výsadba rastlín a rôznych prvkov. Prejdite so svojou záhradou vo virtuálnej prehliadke a poďme ju spolu doladiť k dokonalosti

Splníme vám sen o nádhernej záhrade, terase či parku. Vytvoríme priamo na mieru projekt s vizualizáciou a osadzovacím plánom.

Celkovo sme od roku 1993 realizovali viac ako 100 unikátnych a množstvo ďalších projektov

Dohodnite si schôdzku s naším expertom. Spolu preberiete usporiadanie záhrady, umiestnenie dominantných prvkov a doplnkov. Vytvoríme osadzovací plán, v ktorom budú zahrnuté všetky rastliny, ich umiestnenie a tiež rozkreslenie navrhnutých technických prvkov. Následne vám pripravíme rozpočet a ponúkneme možný termín realizácie. Ostáva už len si podať ruky, a začať pracovať na premene vašej záhrady.

Koľko to stojí

Projekt novej záhrady štandardne zahrňuje 3 fázy: obhliadka, overovacia štúdia, realizačný projekt s rozpočtom. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, preto aj cenová ponuka na každý projekt záhrady sa v mnohých prípadoch líši. Cena je závislá od náročnosti zákazníka na danú záhradu, aké prvky chce do nej aplikovať a čo všetko ma obsahovať.

Prvá obhliadka do 50km od Prešova zdarma
Overovacia štúdia individuálny rozpočet (podľa typu zobrazenia – 3D vizualizácie s virtuálnou prehliadkou, alebo len 2D pôdorys)
Realizačný projekt s rozpočtom individuálny rozpočet od náročnosti projektu (množstvo objektov, technických prvkov a pod.)
Vytvoríme Vám projekt záhrady – neváhajte nás kontaktovať